Kuchynské linky

Odborníci nášho štúdia Vám poradia a navrhnú nábytok so správnymi proporciami, hĺbkou a výškou jednotlivých dielov, s optimálnym rozmiestnením jednotlivých pracovných a úložných priestorov. Pri hotových zostavách sú výšky dimenzované na priemerný vzrast jedinca. Pri výrobe u nás získavate výhodu – nábytok bude navrhnutý a vyrobený na mieru.

To je veľkou výhodou najmä pri kuchynských zostavách. Získavate tak istotu, že nebude trpieť Váš chrbát, nebudete sa musieť krčiť alebo naopak naťahovať pri práci a všetko budete mať tam, kde to potrebujete. Ak sa rozhodnete pre novú kuchyňu, rozhodne Vám odporúčame :  poraďte sa s našimi odborníkmi.Vyrábame kuchynské linky klasických aj moderných tvarov.

Našim zákazníkom ponúkame tiež zľavy na vstavané spotrebiče.

DVIERKA

Dvierka z DTD laminovania s použitím ABS hrán, striekané dvierka podľa RAL vzorkovníka, fóliované dvierka, dvierka z masívu – dub. Používame kovania od firiem Blum, Hettich, Häfele.

DREZ JE STREDOM MNOHÝCH KUCHYNSKÝCH PRÁC

Ušlachtilá oceľ je naďalej materiálom, z ktorého sa vyrába väčšina drezov. Farebné drezy z plastu s matným povrchom ponúkajú rôzne možnosti farebného stvárnenia. Plast je odolný proti teplu a ľahko sa udržiava.

BATÉRIE SÚ ŠPERKAMI KÚPEĽNE

Krásne, blízkavé kohútiky, pákové batérie plné elegancie… Nič iné tak nedá Vašej kúpelni punc kvality. Nič iné nebude lepšou korunou krásy vo Vašej kúpelni ako práve tieto nádherné, kvalitné batérie.

Spolupracujeme s firmami ako Franke, dreakia.sk – Alveus, Elleci